Kierowcy - wyszukiwarka pracowników

Opcje wyszukiwania
Grzegorz
37 lat
43-100 Tychy
B, C, C+E krajowebrak zdjęcia
Opis:Witam Jestem zainteresowany pracą jako kierowca.Posiadam prawo jazdy C,CE, kartę kierowcy,badania psychologiczne oraz Sanepid. Nie ukrywam, że poza dwoma dniami jazdy na wywrotkach (dzięki uprzejmości znajomego) nie mam doświadczenia jako kierowca "ciężarówek". Obecnie pracuję w firmie transportowej jednak za biurkiem i chętnie ją zmienię. W zamian za zaufanie od pracodawcy z mojej strony obiecuję pełne zaangażowanie i rzetelne wykonywanie swoich obowiązków. Chciałbym aby osoby zainteresowane m
Akcja:Pobierz pełne dane
Arkadiusz
31 lat
44-105 Gliwice
B, C, D, B+E, C+E, D+E miedzynarodowe, krajowebrak zdjęcia
Opis:Jestem zainteresowany pracą w systemie 2/1. Najchętniej stałe kółka.
Akcja:Pobierz pełne dane
Arkadiusz
44 lat
72-130 Maszewo
B, C, B+E, C+E miedzynarodowebrak zdjęcia
Opis:Obecnie pracuje na zestawach 25m na Skandynawi. Od połowy Września podejmę pracę w podwójnej obsadzie (razem z żoną).Interesuje nas tylko praca w duecie.
Akcja:Pobierz pełne dane
Rafał
38 lat
05-120 LEGIONOWO
B, C, B+E, C+E miedzynarodowe, krajowe, przedstawiciel handlowy, spedytor
Opis:
Akcja:Pobierz pełne dane
Marcin
31 lat
31-637 Kraków
B, C, D, B+E, C+E, D+E krajowebrak zdjęcia
Opis:
Akcja:Pobierz pełne dane
Sławomir
50 lat
12-100 szczytno
B, C miedzynarodowe, krajowe, kurier, przedstawiciel handlowybrak zdjęcia
Opis:odpowiedzialny sumienny pracowity
Akcja:Pobierz pełne dane
Paweł
22 lat
63-430 Boników
C+E miedzynarodowe, krajowebrak zdjęcia
Opis:
Akcja:Pobierz pełne dane
Marek
35 lat
83-000 Pruszcz Gdański
B, C, B+E, C+E miedzynarodowe, krajowebrak zdjęcia
Opis:Proszę o kontakt e-mail.
Akcja:Pobierz pełne dane
Artur
45 lat
23-107 strzyżewice
B, C, B+E, C+E miedzynarodowe, krajowebrak zdjęcia
Opis:Witam. Mam 45 lat. Wykształcenie średnie techniczne: mechanik, eksploatacja i naprawa pojazdów samochodowych. Podejmę pracę jako kierowca C+E. Nie mam doświadczenia na zestawach. Dotychczas prowadziłem solówki skrzyniowe z plandeką i wywrotki (ostatnio VOLVO FL7 i VOLVO FM 66R). transportowałem ładunki na paletach , w sztukach przesyłki i sypkie. Podejmę pracę na stałe. Jestem gotów podnosić kwalifikacje. Posługuję się językiem angielskim w stopniu podstawowym. Nie palę tytoniu i nie piję alkoholu. Nie
Akcja:Pobierz pełne dane
Kamil
22 lat
37-306 Grodzisko Dolne
B, C, D miedzynarodowe, krajowe, kurier, przedstawiciel handlowy, spedytorbrak zdjęcia
Opis:
Akcja:Pobierz pełne dane

Kierowcy

Głównym celem tej części portalu bazakierowcow.pl jest ułatwienie kontaktu osobom poszukującym pracy z firmami transportowymi. Wyszukiwarka pracowników zawiera wszystkie aktualne propozycje współpracy umieszczone na naszym portalu przez zawodowych kierowców, którzy poszukują zatrudnienia.

Każda osoba, która poszukuje pracy na stanowisku kierowcy może przesłać swoje CV, które zostanie umieszczone w naszej bazie danych, dzięki czemu możliwe jest wstępne zaprezentowanie się potencjalnemu pracodawcy. Najważniejsza jest wcześniej wspomniana baza danych kierowców oraz wyszukiwarka. Uzupełnienie formularza gwarantuje dopasowanie kierowców do odpowiednich ofert pracy. Siłą naszego portalu jest duża baza danych kierowców oraz firm transportowych. To dzięki temu wyszukiwarka pracowników pozwala na odnalezienie osób spełniających wymagania stawiane przez firmy transportowe.

Należy pamiętać, że szczegółowe podanie preferencji, kwalifikacji, wymagań i oczekiwań w trakcie procesu rekrutacji pozwoli na szybsze znalezienie pracy przez kierowcę o preferencjach zbieżnych dla obu stron. Szczegółowa prezentacja może na dłużej przyciągnąć uwagę Pracodawcy przeglądającego wyszukiwarkę pracowników, a tym samym zwiększa szansę na uzyskanie zatrudnienia.

Żeby zarejestrować się na portalu bazakierowcow.pl należy podać swój adres mailowy oraz hasło, a następnie potwierdzić wcześniej podany adres i uzupełnić formularz.

Podany email oraz hasło są danymi dostępowymi do portalu bazakierowcow.pl