Kierowcy - wyszukiwarka pracowników

Opcje wyszukiwania
Tomasz
39 lat
41-706 Ruda Śląska
B, C, B+E, C+E krajowe, kurier, przedstawiciel handlowy, spedytor
Opis:Szukam pracy lokalnej dorywczo lub na pół etatu
Akcja:Pobierz pełne dane
Mariusz
28 lat
39-123 Czarna Sędziszowska
B, C, B+E, C+E miedzynarodowe, krajowe, przedstawiciel handlowybrak zdjęcia
Opis:Kierowca c+e(krajowy i międzynarodowy) od 2013r. Doświadczenie: firanka, wywrotka, silos.
Akcja:Pobierz pełne dane
Dominik
30 lat
01-313 Warszawa
B, C, B+E, C+E krajowe, kurier, przedstawiciel handlowybrak zdjęcia
Opis:Drogę kierowcy zawodowego rozpocząłem w 2016 roku. Od początku była ona pełna ciekawych wyzwań, ponieważ od pierwszych dni wsiadłem za kierownicę "gruszek". Po roku jazdy, przesiadłem się do typowych ciągników siodłowych oraz solówek. Z racji posiadania rodziny, zależy mi na regularnych godzinach pracy oraz codziennych powrotach do domu. Pomimo panującego trendu do zatrudniania na czarno lub śmieciowych umowach, wierzę że kiedyś uda mi się zdobyć godne zatrudnienie na pełną umowę o pracę.
Akcja:Pobierz pełne dane
Krzysztof
49 lat
54-129 wrocław
B, C krajowebrak zdjęcia
Opis:bez doswiadczenia,Przeskolony przez Urzad Pracy
Akcja:Pobierz pełne dane
Grzegorz
37 lat
43-100 Tychy
B, C, C+E krajowebrak zdjęcia
Opis:Witam Jestem zainteresowany pracą jako kierowca.Posiadam prawo jazdy C,CE, kartę kierowcy,badania psychologiczne oraz Sanepid. Nie ukrywam, że poza dwoma dniami jazdy na wywrotkach (dzięki uprzejmości znajomego) nie mam doświadczenia jako kierowca "ciężarówek". Obecnie pracuję w firmie transportowej jednak za biurkiem i chętnie ją zmienię. W zamian za zaufanie od pracodawcy z mojej strony obiecuję pełne zaangażowanie i rzetelne wykonywanie swoich obowiązków. Chciałbym aby osoby zainteresowane m
Akcja:Pobierz pełne dane
Arkadiusz
31 lat
44-105 Gliwice
B, C, D, B+E, C+E, D+E miedzynarodowe, krajowebrak zdjęcia
Opis:Jestem zainteresowany pracą w systemie 2/1. Najchętniej stałe kółka.
Akcja:Pobierz pełne dane
Arkadiusz
44 lat
72-130 Maszewo
B, C, B+E, C+E miedzynarodowebrak zdjęcia
Opis:Obecnie pracuje na zestawach 25m na Skandynawi. Od połowy Września podejmę pracę w podwójnej obsadzie (razem z żoną).Interesuje nas tylko praca w duecie.
Akcja:Pobierz pełne dane
Rafał
38 lat
05-120 LEGIONOWO
B, C, B+E, C+E miedzynarodowe, krajowe, przedstawiciel handlowy, spedytor
Opis:
Akcja:Pobierz pełne dane
Marcin
31 lat
31-637 Kraków
B, C, D, B+E, C+E, D+E krajowebrak zdjęcia
Opis:
Akcja:Pobierz pełne dane
Sławomir
50 lat
12-100 szczytno
B, C miedzynarodowe, krajowe, kurier, przedstawiciel handlowybrak zdjęcia
Opis:odpowiedzialny sumienny pracowity
Akcja:Pobierz pełne dane

Kierowcy

Głównym celem tej części portalu bazakierowcow.pl jest ułatwienie kontaktu osobom poszukującym pracy z firmami transportowymi. Wyszukiwarka pracowników zawiera wszystkie aktualne propozycje współpracy umieszczone na naszym portalu przez zawodowych kierowców, którzy poszukują zatrudnienia.

Każda osoba, która poszukuje pracy na stanowisku kierowcy może przesłać swoje CV, które zostanie umieszczone w naszej bazie danych, dzięki czemu możliwe jest wstępne zaprezentowanie się potencjalnemu pracodawcy. Najważniejsza jest wcześniej wspomniana baza danych kierowców oraz wyszukiwarka. Uzupełnienie formularza gwarantuje dopasowanie kierowców do odpowiednich ofert pracy. Siłą naszego portalu jest duża baza danych kierowców oraz firm transportowych. To dzięki temu wyszukiwarka pracowników pozwala na odnalezienie osób spełniających wymagania stawiane przez firmy transportowe.

Należy pamiętać, że szczegółowe podanie preferencji, kwalifikacji, wymagań i oczekiwań w trakcie procesu rekrutacji pozwoli na szybsze znalezienie pracy przez kierowcę o preferencjach zbieżnych dla obu stron. Szczegółowa prezentacja może na dłużej przyciągnąć uwagę Pracodawcy przeglądającego wyszukiwarkę pracowników, a tym samym zwiększa szansę na uzyskanie zatrudnienia.

Żeby zarejestrować się na portalu bazakierowcow.pl należy podać swój adres mailowy oraz hasło, a następnie potwierdzić wcześniej podany adres i uzupełnić formularz.

Podany email oraz hasło są danymi dostępowymi do portalu bazakierowcow.pl