Kierowcy - wyszukiwarka pracowników

Opcje wyszukiwania
Monika
21 lat
44-330 Jastrzębie Zdrój
B miedzynarodowe, krajowe, kurier
Opis:
Akcja:Pobierz pełne dane
Marcin
37 lat
94-294 łódź
B, C, D miedzynarodowe, krajowe, kurier, przedstawiciel handlowybrak zdjęcia
Opis:
Akcja:Pobierz pełne dane
Bernadeta
32 lat
48-340 Głuchołazy
B, C krajowe, kurierbrak zdjęcia
Opis:Posiadam zawodowe prawo jazdy kategorii C, aktualne badania lekarskie i psychologiczne, kartę kierowcy oraz uprawnienia do transportu towarów niebezpiecznych ADR – kurs podstawowy. Moim celem jest ciągłe poszerzanie swoich umiejętności w zakresie kierowania pojazdami, a w przyszłości uzupełnienie swojego prawa jazdy o kategorię E.
Akcja:Pobierz pełne dane
Michał
20 lat
44-335 Jastrzębie-Zdrój
B krajowe, kurierbrak zdjęcia
Opis:
Akcja:Pobierz pełne dane
Piotr
45 lat
81-314 Gdynia
B miedzynarodowe, krajowe, przedstawiciel handlowybrak zdjęcia
Opis:Oczekuje poważnych ofert i jestem osobą uczciwą.pozdrawiam Piotr H.
Akcja:Pobierz pełne dane
Łukasz
30 lat
33-171 Rychwałd
B krajowe, kurier, przedstawiciel handlowy
Opis:Witam! Jestem kierowca z wieloletnim doswiadczeniem w kraju jak i po krajach UE. Bylem kierowca miezynarodowym jak i wielokrotnie kurierem w Polsce, Niemczech a ost. poltora roku w Londynie. Szukampracy jako kierowca w okolicach Tarnowa. Dziekuje i pozdrawaim
Akcja:Pobierz pełne dane
Marek
56 lat
00-351 Warszawa
B krajowebrak zdjęcia
Opis:Doświadczony dyspozycyjny
Akcja:Pobierz pełne dane
Łukasz
27 lat
62-800 Kalisz
B, C, B+E, C+E miedzynarodowe, krajowebrak zdjęcia
Opis:
Akcja:Pobierz pełne dane
Kamil
24 lat
08-110 Siedlce
B miedzynarodowe, krajowe, kurierbrak zdjęcia
Opis:Nie mam udokumentowanego doświadczenia w trasach , ale poruszałem się prywatnie po trasach - Litwa, Łotwa, Estonia, Finlandia, Szwecja , Norwegia, Niemcy , Belgia, Holandia, Francja no i oczywiście Polska.
Akcja:Pobierz pełne dane
Tomasz
45 lat
41-506 Chorzów
B, C krajowebrak zdjęcia
Opis:ADR podstawowy i na cysterny
Akcja:Pobierz pełne dane

Kierowcy

Głównym celem tej części portalu bazakierowcow.pl jest ułatwienie kontaktu osobom poszukującym pracy z firmami transportowymi. Wyszukiwarka pracowników zawiera wszystkie aktualne propozycje współpracy umieszczone na naszym portalu przez zawodowych kierowców, którzy poszukują zatrudnienia.

Każda osoba, która poszukuje pracy na stanowisku kierowcy może przesłać swoje CV, które zostanie umieszczone w naszej bazie danych, dzięki czemu możliwe jest wstępne zaprezentowanie się potencjalnemu pracodawcy. Najważniejsza jest wcześniej wspomniana baza danych kierowców oraz wyszukiwarka. Uzupełnienie formularza gwarantuje dopasowanie kierowców do odpowiednich ofert pracy. Siłą naszego portalu jest duża baza danych kierowców oraz firm transportowych. To dzięki temu wyszukiwarka pracowników pozwala na odnalezienie osób spełniających wymagania stawiane przez firmy transportowe.

Należy pamiętać, że szczegółowe podanie preferencji, kwalifikacji, wymagań i oczekiwań w trakcie procesu rekrutacji pozwoli na szybsze znalezienie pracy przez kierowcę o preferencjach zbieżnych dla obu stron. Szczegółowa prezentacja może na dłużej przyciągnąć uwagę Pracodawcy przeglądającego wyszukiwarkę pracowników, a tym samym zwiększa szansę na uzyskanie zatrudnienia.

Żeby zarejestrować się na portalu bazakierowcow.pl należy podać swój adres mailowy oraz hasło, a następnie potwierdzić wcześniej podany adres i uzupełnić formularz.

Podany email oraz hasło są danymi dostępowymi do portalu bazakierowcow.pl