Kierowcy - wyszukiwarka pracowników

Opcje wyszukiwania
Marcin
21 lat
73-140 Ińsko/Szczecin
B miedzynarodowe, krajowe, kurierbrak zdjęcia
Opis:Jestem dyspozycyjny od zaraz zmotywowany do pracy. Mam doświadczenie w jezdzie busem do 3,5t posiadam również swojego busa.
Akcja:Pobierz pełne dane
Przemysław
32 lat
63-440 Raszków
B, C, D, B+E, C+E, D+E miedzynarodowe, krajowebrak zdjęcia
Opis:
Akcja:Pobierz pełne dane
Przemysław
23 lat
63-405 Strzyżew
B miedzynarodowe, krajowe, kurierbrak zdjęcia
Opis:
Akcja:Pobierz pełne dane
Marek
36 lat
95-080 Łódź
B miedzynarodowe, krajowe, kurier, przedstawiciel handlowy, spedytor
Opis:
Akcja:Pobierz pełne dane
Grzegorz
52 lat
61-303 Poznań
B, C+E krajowebrak zdjęcia
Opis:Pracowity, sumienny, dyspozycyjny.
Akcja:Pobierz pełne dane
Agnieszka
35 lat
63-040 Boguszyn
B krajowe, kurierbrak zdjęcia
Opis:Witam Proponuję transport osobowy i drobnych przesyłek.Jeżdżę po całej Polsce i zawiozę pod wskazany adres na życzenie klienta. Radzę sobie w każdej sytuacji i awaria samochodu na drodze dla mnie czy inne zdarzenia to nie problem. Zapraszam serdecznie do kontaktu
Akcja:Pobierz pełne dane
Mateusz
25 lat
78-500 Drawsko Pomorskie
B miedzynarodowe, krajowe, kurier, spedytorbrak zdjęcia
Opis:
Akcja:Pobierz pełne dane
Dawid
21 lat
86-140 Gródek
B miedzynarodowe, krajowe, kurier
Opis:
Akcja:Pobierz pełne dane
Tomek
29 lat
37-500 Jarosław
B, C miedzynarodowe, krajowe, kurier, przedstawiciel handlowybrak zdjęcia
Opis:posiadam prawo jazdy kat B i C również uprawnienia na wozki jezdniowe poszukuje pracy jako kierowca . Jeżdżę dużo samochodem i jazda w trasach jest dla mnie wymazona nie boje sie wyzwan , jestem sumienny dokładny i wykonuje swoja prace najlepiej jak potrafie nie oszukuje nie bylem karany szukam stałej pracy .
Akcja:Pobierz pełne dane
Tymoteusz
37 lat
42-320 Bobolice
B, B+E kurier, przedstawiciel handlowybrak zdjęcia
Opis:
Akcja:Pobierz pełne dane

Kierowcy

Głównym celem tej części portalu bazakierowcow.pl jest ułatwienie kontaktu osobom poszukującym pracy z firmami transportowymi. Wyszukiwarka pracowników zawiera wszystkie aktualne propozycje współpracy umieszczone na naszym portalu przez zawodowych kierowców, którzy poszukują zatrudnienia.

Każda osoba, która poszukuje pracy na stanowisku kierowcy może przesłać swoje CV, które zostanie umieszczone w naszej bazie danych, dzięki czemu możliwe jest wstępne zaprezentowanie się potencjalnemu pracodawcy. Najważniejsza jest wcześniej wspomniana baza danych kierowców oraz wyszukiwarka. Uzupełnienie formularza gwarantuje dopasowanie kierowców do odpowiednich ofert pracy. Siłą naszego portalu jest duża baza danych kierowców oraz firm transportowych. To dzięki temu wyszukiwarka pracowników pozwala na odnalezienie osób spełniających wymagania stawiane przez firmy transportowe.

Należy pamiętać, że szczegółowe podanie preferencji, kwalifikacji, wymagań i oczekiwań w trakcie procesu rekrutacji pozwoli na szybsze znalezienie pracy przez kierowcę o preferencjach zbieżnych dla obu stron. Szczegółowa prezentacja może na dłużej przyciągnąć uwagę Pracodawcy przeglądającego wyszukiwarkę pracowników, a tym samym zwiększa szansę na uzyskanie zatrudnienia.

Żeby zarejestrować się na portalu bazakierowcow.pl należy podać swój adres mailowy oraz hasło, a następnie potwierdzić wcześniej podany adres i uzupełnić formularz.

Podany email oraz hasło są danymi dostępowymi do portalu bazakierowcow.pl