Kierowcy - wyszukiwarka pracowników

Opcje wyszukiwania
Mateusz
25 lat
78-500 Drawsko Pomorskie
B miedzynarodowe, krajowe, kurier, spedytorbrak zdjęcia
Opis:
Akcja:Pobierz pełne dane
Dawid
21 lat
86-140 Gródek
B miedzynarodowe, krajowe, kurier
Opis:
Akcja:Pobierz pełne dane
Tomek
29 lat
37-500 Jarosław
B, C miedzynarodowe, krajowe, kurier, przedstawiciel handlowybrak zdjęcia
Opis:posiadam prawo jazdy kat B i C również uprawnienia na wozki jezdniowe poszukuje pracy jako kierowca . Jeżdżę dużo samochodem i jazda w trasach jest dla mnie wymazona nie boje sie wyzwan , jestem sumienny dokładny i wykonuje swoja prace najlepiej jak potrafie nie oszukuje nie bylem karany szukam stałej pracy .
Akcja:Pobierz pełne dane
Tymoteusz
37 lat
42-320 Bobolice
B, B+E kurier, przedstawiciel handlowybrak zdjęcia
Opis:
Akcja:Pobierz pełne dane
Krzysztof
30 lat
63-200 jarocin
B krajowe, kurier
Opis:uczciwy,sumienny,punktualny,łatwość nawiązywania kontaktu,
Akcja:Pobierz pełne dane
Tomasz
28 lat
85-133 Bydgoszcz
B miedzynarodowebrak zdjęcia
Opis:
Akcja:Pobierz pełne dane
Rafał
31 lat
94-056 łódź
B miedzynarodowe, krajowe, kurierbrak zdjęcia
Opis:
Akcja:Pobierz pełne dane
Adrian
36 lat
57-100 Strzelin
B, C, C+E miedzynarodowe, krajowebrak zdjęcia
Opis:
Akcja:Pobierz pełne dane
Mieczyslaw
59 lat
15-156 Bialystok
B miedzynarodowebrak zdjęcia
Opis:Dzien Dobry ,jako kierowca pracuje okolo 30 lat z przerwami ,ostatnio od marca tego roku jezdzilem busem towarowym po calej Europie Francja,Wielka Brytania,Belgia,Holandia,Niemcy Luxembourg ,Wlochy -znam jezyk angielski-komunikatywny i troche niemieckiego-nie pije i nie pale -jestem non-stopdyspozycyjny,poszukuje dobrej Firmy ktora placi regularnie wynagrodzenie za prace-pozdrawiam
Akcja:Pobierz pełne dane
Dawid
20 lat
62-800 Kalisz
B, C, C+E krajowe
Opis:
Akcja:Pobierz pełne dane

Kierowcy

Głównym celem tej części portalu bazakierowcow.pl jest ułatwienie kontaktu osobom poszukującym pracy z firmami transportowymi. Wyszukiwarka pracowników zawiera wszystkie aktualne propozycje współpracy umieszczone na naszym portalu przez zawodowych kierowców, którzy poszukują zatrudnienia.

Każda osoba, która poszukuje pracy na stanowisku kierowcy może przesłać swoje CV, które zostanie umieszczone w naszej bazie danych, dzięki czemu możliwe jest wstępne zaprezentowanie się potencjalnemu pracodawcy. Najważniejsza jest wcześniej wspomniana baza danych kierowców oraz wyszukiwarka. Uzupełnienie formularza gwarantuje dopasowanie kierowców do odpowiednich ofert pracy. Siłą naszego portalu jest duża baza danych kierowców oraz firm transportowych. To dzięki temu wyszukiwarka pracowników pozwala na odnalezienie osób spełniających wymagania stawiane przez firmy transportowe.

Należy pamiętać, że szczegółowe podanie preferencji, kwalifikacji, wymagań i oczekiwań w trakcie procesu rekrutacji pozwoli na szybsze znalezienie pracy przez kierowcę o preferencjach zbieżnych dla obu stron. Szczegółowa prezentacja może na dłużej przyciągnąć uwagę Pracodawcy przeglądającego wyszukiwarkę pracowników, a tym samym zwiększa szansę na uzyskanie zatrudnienia.

Żeby zarejestrować się na portalu bazakierowcow.pl należy podać swój adres mailowy oraz hasło, a następnie potwierdzić wcześniej podany adres i uzupełnić formularz.

Podany email oraz hasło są danymi dostępowymi do portalu bazakierowcow.pl