Kierowcy - wyszukiwarka pracowników

Opcje wyszukiwania
Adrian
40 lat
58-506 Jelenia Góra
B, C, D miedzynarodowe, krajowe
Opis:Jestem sumienny i odpowiedzialny, otwarty na nowe doświadczenia. Zawód kierowcy mam w jednym palcu jeździłem po Niemczech znam jeżyk Niemiecki w stopniu zaawansowanym mam doświadczenie również na wywrotkach czteroosiowych, mam również uprawnienia na wózki widłowe
Akcja:Pobierz pełne dane
Tomasz
27 lat
62-800 Kalisz
B krajowebrak zdjęcia
Opis:Witam wszystkich .Szukam pracy jako kierowca na drogi krajowe .Posiadam doświadczenie jako kierowca .
Akcja:Pobierz pełne dane
Łukasz
32 lat
07-300 Ostrów Mazowiecka
B, C miedzynarodowe, krajowe, kurier, spedytor
Opis:
Akcja:Pobierz pełne dane
Przemysław
30 lat
62-800 Kalisz
B, C, B+E, C+E miedzynarodowe, krajowebrak zdjęcia
Opis:
Akcja:Pobierz pełne dane
Kamil
36 lat
14-500 Braniewo
B, C, B+E, C+E miedzynarodowe, krajowe
Opis:dyspozycyjny, sumienny, dbający o powierzony sprzęt, łatwo nawiązujący kontakt, umiejący pracować w zespole i pod presją, znajomość języków angielskiego i rosyjskiego w stopniu komunikatywnym
Akcja:Pobierz pełne dane
Tymoteusz
25 lat
62-800 Kalisz
B, C krajowe, kurierbrak zdjęcia
Opis:Szukam pracy stałej bądź sporadycznej w charakterze kierowcy. Posiadam kategorię B i C wraz z aktualnymi badaniami oraz kartą kierowcy ważną do 2021 r. Jestem osobą uczciwą, obowiązkową, oraz znającą ten zawód "od podszewki". Interesują mnie trasy maksymalnie 3 dniowe. Więcej szczegółów chętnie udzielę telefonicznie bądź mailowo. Pozdrawiam.
Akcja:Pobierz pełne dane
Jakub
27 lat
62-800 Kalisz
B miedzynarodowe, krajowebrak zdjęcia
Opis:
Akcja:Pobierz pełne dane
Krystian
38 lat
41-250 Czeladź
B, C, D, B+E, C+E, D+E krajowebrak zdjęcia
Opis:Witam serdecznie Chciałbym zaproponować współpracę mojej osoby z Państwa firmą. Wiele lat pracowałem na etacie w korporacji. Specjalizuję się w Transporcie ciężkim >3,5 T. Bardzo dobrze czuję się w tym obszarze. Mam bardzo duże doświadczenie w zakresie Transportu Odpadów, Chemii Przemysłowej oraz towarów FMCG. Posiadam świadectwo doradcy ADR Posiadam Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Transporcie Rzeczy Wykorzystując dwa powyższe certyfikaty oraz moje doświadczenia zawodowe, mogę świadczyć usług
Akcja:Pobierz pełne dane
Tadeusz
64 lat
75-646 Koszalin
B, C, D, B+E, C+E, D+E miedzynarodowe, krajowe, przedstawiciel handlowy, spedytorbrak zdjęcia
Opis:Poszukuję pracy na stanowisku kierowcy
Akcja:Pobierz pełne dane
Łukasz
23 lat
62-840 Kożminek
B, C, C+E krajowebrak zdjęcia
Opis:
Akcja:Pobierz pełne dane

Kierowcy

Głównym celem tej części portalu bazakierowcow.pl jest ułatwienie kontaktu osobom poszukującym pracy z firmami transportowymi. Wyszukiwarka pracowników zawiera wszystkie aktualne propozycje współpracy umieszczone na naszym portalu przez zawodowych kierowców, którzy poszukują zatrudnienia.

Każda osoba, która poszukuje pracy na stanowisku kierowcy może przesłać swoje CV, które zostanie umieszczone w naszej bazie danych, dzięki czemu możliwe jest wstępne zaprezentowanie się potencjalnemu pracodawcy. Najważniejsza jest wcześniej wspomniana baza danych kierowców oraz wyszukiwarka. Uzupełnienie formularza gwarantuje dopasowanie kierowców do odpowiednich ofert pracy. Siłą naszego portalu jest duża baza danych kierowców oraz firm transportowych. To dzięki temu wyszukiwarka pracowników pozwala na odnalezienie osób spełniających wymagania stawiane przez firmy transportowe.

Należy pamiętać, że szczegółowe podanie preferencji, kwalifikacji, wymagań i oczekiwań w trakcie procesu rekrutacji pozwoli na szybsze znalezienie pracy przez kierowcę o preferencjach zbieżnych dla obu stron. Szczegółowa prezentacja może na dłużej przyciągnąć uwagę Pracodawcy przeglądającego wyszukiwarkę pracowników, a tym samym zwiększa szansę na uzyskanie zatrudnienia.

Żeby zarejestrować się na portalu bazakierowcow.pl należy podać swój adres mailowy oraz hasło, a następnie potwierdzić wcześniej podany adres i uzupełnić formularz.

Podany email oraz hasło są danymi dostępowymi do portalu bazakierowcow.pl