Kierowcy - wyszukiwarka pracowników

Opcje wyszukiwania
Adrian
28 lat
82-300 Elbląg
B, C, C+E miedzynarodowe, krajowebrak zdjęcia
Opis:
Akcja:Pobierz pełne dane
Maciej
26 lat
62-800 Kalisz
B+E przedstawiciel handlowy
Opis:
Akcja:Pobierz pełne dane
Jacek
37 lat
85-870 Bydgoszcz
B, C, D, B+E, C+E, D+E miedzynarodowe, krajowebrak zdjęcia
Opis:Poszukuję pracy jako kierowca samochodów ciężarowych lub autobusów. Jestem osobą odpowiedzialną, punktualną i komunikatywną. Mogę pracować zarówno z innymi ludźmi, jak i w samotności. Potrafię sumiennie wykonywać polecenia przełożonych, a także wykazać się własną inicjatywą.
Akcja:Pobierz pełne dane
Dmitrii
42 lat
30-499 Krakow
B, B+E miedzynarodowe, krajowe, kurier, przedstawiciel handlowy, spedytor
Opis:Doświadczenie jazdy ponad 20 lat. Mam nowy samochód ciezarowy Ford Transit Custom.
Akcja:Pobierz pełne dane
Karol
28 lat
62-800 Kalisz
C, C+E miedzynarodowe, krajowebrak zdjęcia
Opis:
Akcja:Pobierz pełne dane
Paweł
33 lat
00-950 Warszawa
B, D+E miedzynarodowebrak zdjęcia
Opis:bezopisu
Akcja:Pobierz pełne dane
Tomek
35 lat
63-460 nowe skalmierzyce
B, C, C+E, D+E krajowebrak zdjęcia
Opis:
Akcja:Pobierz pełne dane
Patryk
36 lat
44-650 Katowice
B miedzynarodowe, krajowe, kurier, przedstawiciel handlowybrak zdjęcia
Opis:
Akcja:Pobierz pełne dane
Bogumił
58 lat
43-354 Czaniec
B krajowe, kurier
Opis:Długoletnie doświadczenie na trasach krajowych.
Akcja:Pobierz pełne dane
Stefan
19 lat
97-320 Wolbórz
B krajowe, kurier
Opis:Witam! Nazywam się Stefan Gieworkian i poszukuję pracy jako kierowca, gdyż czerpię przyjemność z jazdy i lubię podróżować, zobaczyć nowe miejsca itp. Jestem osobą kontaktową i nawiązywanie nowych znajomości nie sprawia mi problemu co jest zaletą w tej branży. Interesuję się jak już wspomniałem jazdą, podróżowaniem oraz sportem. Nie byłem nigdy karany, uważam, że jestem osobą godną zaufania, swoją pracę wykonuję rzetelnie i dokładnie. Staram się dopieścić każdy szczegół, a moje zaangażowanie widać już na p
Akcja:Pobierz pełne dane

Kierowcy

Głównym celem tej części portalu bazakierowcow.pl jest ułatwienie kontaktu osobom poszukującym pracy z firmami transportowymi. Wyszukiwarka pracowników zawiera wszystkie aktualne propozycje współpracy umieszczone na naszym portalu przez zawodowych kierowców, którzy poszukują zatrudnienia.

Każda osoba, która poszukuje pracy na stanowisku kierowcy może przesłać swoje CV, które zostanie umieszczone w naszej bazie danych, dzięki czemu możliwe jest wstępne zaprezentowanie się potencjalnemu pracodawcy. Najważniejsza jest wcześniej wspomniana baza danych kierowców oraz wyszukiwarka. Uzupełnienie formularza gwarantuje dopasowanie kierowców do odpowiednich ofert pracy. Siłą naszego portalu jest duża baza danych kierowców oraz firm transportowych. To dzięki temu wyszukiwarka pracowników pozwala na odnalezienie osób spełniających wymagania stawiane przez firmy transportowe.

Należy pamiętać, że szczegółowe podanie preferencji, kwalifikacji, wymagań i oczekiwań w trakcie procesu rekrutacji pozwoli na szybsze znalezienie pracy przez kierowcę o preferencjach zbieżnych dla obu stron. Szczegółowa prezentacja może na dłużej przyciągnąć uwagę Pracodawcy przeglądającego wyszukiwarkę pracowników, a tym samym zwiększa szansę na uzyskanie zatrudnienia.

Żeby zarejestrować się na portalu bazakierowcow.pl należy podać swój adres mailowy oraz hasło, a następnie potwierdzić wcześniej podany adres i uzupełnić formularz.

Podany email oraz hasło są danymi dostępowymi do portalu bazakierowcow.pl