Kierowcy - wyszukiwarka pracowników

Opcje wyszukiwania
Łukasz
30 lat
32-400 Myślenice
B, C miedzynarodowe, krajowebrak zdjęcia
Opis:
Akcja:Pobierz pełne dane
Andrzej
61 lat
38-606 Baligród
B miedzynarodowe, krajowe, kurierbrak zdjęcia
Opis:mam duże doświadczenie w prowadzeniu samochodów, z tytułu wcześniej prowadzonej działalności gospodarczej przejechałem ponad 2 mln km, uwielbiam długie trasy
Akcja:Pobierz pełne dane
Robert
44 lat
81-395 Gdynia
B krajowe, przedstawiciel handlowybrak zdjęcia
Opis:
Akcja:Pobierz pełne dane
Piotr
25 lat
97-221 Rokiciny Kolonia
B krajowe, kurier
Opis:
Akcja:Pobierz pełne dane
Paweł
23 lat
37-455 Radomyśl Nad sanem
B miedzynarodowe, krajowe, spedytor
Opis:Jestem odpowiednim kierowcą , szukam pracy od zaraz ,
Akcja:Pobierz pełne dane
Radosław
25 lat
58-100 Świdnica
B miedzynarodowe, krajowe, kurier, przedstawiciel handlowybrak zdjęcia
Opis:Dodatkowo posiadam uprawnienia na wózki jezdniowe następujących typów : naładowne , unoszące , podnośnikowe , ciągnikowe, specjalne
Akcja:Pobierz pełne dane
Piotr
45 lat
02-762 Warszawa
B, C, D, B+E, C+E, D+E krajowebrak zdjęcia
Opis:Szukam pracy dorywczej tylko w dzien
Akcja:Pobierz pełne dane
Ireneusz
44 lat
96-200 Rawa Mazowiecka (ł
B miedzynarodowe, krajowebrak zdjęcia
Opis:PRACOWAŁEM 2O LAT JAKO KIEROWCA
Akcja:Pobierz pełne dane
Cezary
38 lat
42-100 Kłobuck
B, C, D, B+E, C+E, D+E miedzynarodowebrak zdjęcia
Opis:
Akcja:Pobierz pełne dane
Jakub
20 lat
44-280 Rydułtowy
B krajowe, kurierbrak zdjęcia
Opis:Witam ! Jestem chętny na stanowisko kierowcy usług krajowych , kurierskich. Posiadam prawo jazdy Kat. B od 2 lat oraz prawo jazdy Kat. AM od lat 6. Przez cały okres czasu jeździłem bez szkody i nie dostałem ani jednego mandatu. Posiadam wykształcenie Średnie na profilu Technik Pojazdów Samochodowych. Jestem chętną , miłą i zaangażowaną osobą w powierzone mi czynności.
Akcja:Pobierz pełne dane

Kierowcy

Głównym celem tej części portalu bazakierowcow.pl jest ułatwienie kontaktu osobom poszukującym pracy z firmami transportowymi. Wyszukiwarka pracowników zawiera wszystkie aktualne propozycje współpracy umieszczone na naszym portalu przez zawodowych kierowców, którzy poszukują zatrudnienia.

Każda osoba, która poszukuje pracy na stanowisku kierowcy może przesłać swoje CV, które zostanie umieszczone w naszej bazie danych, dzięki czemu możliwe jest wstępne zaprezentowanie się potencjalnemu pracodawcy. Najważniejsza jest wcześniej wspomniana baza danych kierowców oraz wyszukiwarka. Uzupełnienie formularza gwarantuje dopasowanie kierowców do odpowiednich ofert pracy. Siłą naszego portalu jest duża baza danych kierowców oraz firm transportowych. To dzięki temu wyszukiwarka pracowników pozwala na odnalezienie osób spełniających wymagania stawiane przez firmy transportowe.

Należy pamiętać, że szczegółowe podanie preferencji, kwalifikacji, wymagań i oczekiwań w trakcie procesu rekrutacji pozwoli na szybsze znalezienie pracy przez kierowcę o preferencjach zbieżnych dla obu stron. Szczegółowa prezentacja może na dłużej przyciągnąć uwagę Pracodawcy przeglądającego wyszukiwarkę pracowników, a tym samym zwiększa szansę na uzyskanie zatrudnienia.

Żeby zarejestrować się na portalu bazakierowcow.pl należy podać swój adres mailowy oraz hasło, a następnie potwierdzić wcześniej podany adres i uzupełnić formularz.

Podany email oraz hasło są danymi dostępowymi do portalu bazakierowcow.pl