Kierowcy - wyszukiwarka pracowników

Opcje wyszukiwania
Krzysztof
30 lat
76-251 Słupsk
C+E krajowe, przedstawiciel handlowy, spedytorbrak zdjęcia
Opis:
Akcja:Pobierz pełne dane
Jacek
41 lat
71-246 szczecin
B miedzynarodowe, krajowe, kurierbrak zdjęcia
Opis:
Akcja:Pobierz pełne dane
Radosław
40 lat
87-800 włocławek
B, C miedzynarodowe, krajowe, kurier, przedstawiciel handlowy
Opis:WITAM posiadam praktyke w prowadzeniu sam.dost.osobowych.i ciezarowych dbam o sprzet oraz o terminowosc dostaw i przestrzegania zasad bhp.i bezpieczenstwa jestem komunikatywny i bez konfiktowy.10 lat jako kierowca w armi oraz Biurze Ochrony Panstwa poprzednie miejsca pracy nauczyły mnie pracować bezstresowo
Akcja:Pobierz pełne dane
Robert
36 lat
63-430 Odolanów
B, C, C+E miedzynarodowe, krajowebrak zdjęcia
Opis:witam szukam pracy jako kierowca
Akcja:Pobierz pełne dane
Andrzej
41 lat
93-219 Łódż
C, C+E miedzynarodowe, krajowebrak zdjęcia
Opis:41 letni,karta kierowcy,ADR cysterny,wozki widlowe
Akcja:Pobierz pełne dane
Daniel
35 lat
93-217 lodz
B krajowebrak zdjęcia
Opis:
Akcja:Pobierz pełne dane
Adam
37 lat
51-506 wrocław
B, C, B+E, C+E krajowe, przedstawiciel handlowybrak zdjęcia
Opis:
Akcja:Pobierz pełne dane
Jarogniew
20 lat
11-300 Biskupiec
B miedzynarodowe, krajowebrak zdjęcia
Opis:Młody rolnik chętnie popracuje jako kierowca.
Akcja:Pobierz pełne dane
Paweł
25 lat
54-130 Wrocław
B krajowe, kurier, przedstawiciel handlowy, spedytor
Opis:Posiadam prawo jazdy kat B od grudnia 2008 roku, od maja 2009 roku pracowałem jako kierowca busa w firmie kurierskiej jak i innychfirmach transportowych nieustannie aż do marca 2013 r kiedy to wyjechałem na 2 lata do Holandi. Posiadam książeczkę sanepidu. Jestem sumienny, nie boję się nowych wyzwań, polegam na dobrej organizacji pracy. Mogę się pochwalić znajomością w stopniu b.dobrym j. angielskiego oraz komunikatywnym j. niderlandzkiego. Swoją osobą gwarantuje wykonywanie obowiązków rzetelnie i sumiennie.
Akcja:Pobierz pełne dane
Andrzej
52 lat
03-141 WARSZAWA
B krajowe, przedstawiciel handlowy
Opis:
Akcja:Pobierz pełne dane

Kierowcy

Głównym celem tej części portalu bazakierowcow.pl jest ułatwienie kontaktu osobom poszukującym pracy z firmami transportowymi. Wyszukiwarka pracowników zawiera wszystkie aktualne propozycje współpracy umieszczone na naszym portalu przez zawodowych kierowców, którzy poszukują zatrudnienia.

Każda osoba, która poszukuje pracy na stanowisku kierowcy może przesłać swoje CV, które zostanie umieszczone w naszej bazie danych, dzięki czemu możliwe jest wstępne zaprezentowanie się potencjalnemu pracodawcy. Najważniejsza jest wcześniej wspomniana baza danych kierowców oraz wyszukiwarka. Uzupełnienie formularza gwarantuje dopasowanie kierowców do odpowiednich ofert pracy. Siłą naszego portalu jest duża baza danych kierowców oraz firm transportowych. To dzięki temu wyszukiwarka pracowników pozwala na odnalezienie osób spełniających wymagania stawiane przez firmy transportowe.

Należy pamiętać, że szczegółowe podanie preferencji, kwalifikacji, wymagań i oczekiwań w trakcie procesu rekrutacji pozwoli na szybsze znalezienie pracy przez kierowcę o preferencjach zbieżnych dla obu stron. Szczegółowa prezentacja może na dłużej przyciągnąć uwagę Pracodawcy przeglądającego wyszukiwarkę pracowników, a tym samym zwiększa szansę na uzyskanie zatrudnienia.

Żeby zarejestrować się na portalu bazakierowcow.pl należy podać swój adres mailowy oraz hasło, a następnie potwierdzić wcześniej podany adres i uzupełnić formularz.

Podany email oraz hasło są danymi dostępowymi do portalu bazakierowcow.pl