Oferty pracy dla kierowców

Opcje wyszukiwania
miedzynarodowy krajowy kurier przedstawiciel handlowy spedytor
Numer oferty:
2018-10-04 13:47:09
Pozostało 14 dni i 19 godzin 21 minut.

Kierowca C+E, Niemcy, 2500 euro brutto + diety

Cała Polska
Poszukuję do pracy jako: kierowca międzynarodowy
Pracownika z uprawnieniami: TIR, kartą kierowcy
z kategoriami prawa jazdy: C+E

Dla uznanej na rynku niemieckim firmy transportowej poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisko:

Kierowca C+E

Lokalizacja – Saara, Niemcy

 

Zakres obowiązków:

• Praca na trasie Niemcy-Francja

 

Wymagania:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata

• Znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego umożliwiająca rozumienie poleceń i pozwalająca porozumiewać się w miejscu pracy

• Wykształcenie zawodowe/techniczne

• Chęć do pracy na dłuższy czas

• Prawo jazdy na samochody ciężarowe, kat. C+E

 

Oferujemy:

• Niemiecką umowę o pracę na pełny etat

• Pierwszą umowę (próbną) na 6 miesięcy

• Stawkę miesięczną 2500 euro brutto

• Diety tygodniowe - 100-150 euro netto na tydzień

• Pracę w systemie 4x1 (4 tygodnie pracy, 1 tydzień wolne)

• Bardzo dobre warunki socjalno-bytowe na terenie bazy transportowej (pomieszczenie socjalne, WC, prysznic, pralka automatyczna - wszystko dostępne dla kierowców w weekendy i dni pobytu w bazie)

 

CV wraz z poniższą zgodą proszę przesłać na adres: k.napiontek@fallwork.pl

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

nr oferty: 61
Aktualnie aplikujących: 0

Aby, przeglądać detale firm i aplikować na ofertę pracy musisz mieć konto kierowcy w bazakierowcow.pl.

Aby wystawiać własne oferty pracy musisz mieć konto firmowe w bazakierowcow.pl.


Oferty Pracy

Rozumiemy, że praca w zawodzie kierowcy nie jest łatwa. Wymaga elastyczności, dyspozycyjności oraz odpowiednich kwalifikacji. Rozumiemy również trudności, jakie mają firmy transportowe ze znalezieniem dobrego i solidnego pracownika. Bazakierowcow.pl to portal, który zapewnia pomoc obu stronom. Zamieszczona tu baza ofert pracy dla kierowców pomaga znaleźć odpowiednią osobę na poszukiwane stanowisko, zaś kierowcy kat C mogą znaleźć tu opłacane zatrudnienie.

W tej części naszego portalu firmy transportowe mają możliwość opublikowania oferty pracy dla kierowców, które będą dostępne do wglądu dla wszystkich zarejestrowanych osób.

Należy pamiętać, że szczegółowe podanie preferencji, kwalifikacji, wymagań i oczekiwań na naszym portalu we własnym profilu ma istotne znaczenie w trakcie procesu rekrutacji. Pozwoli firmie transportowej na szybsze znalezienie odpowiedniego pracownika. Portal bazakierowcow.pl w sposób automatyczny informuje osoby zainteresowane o pojawieniu się propozycji zatrudnienia, które są zbieżne z oczekiwaniami obu stron.

Aby móc publikować ogłoszenia zatrudnienia oraz je przeglądać należy się zarejestrować na naszym portalu, podając swój adres mailowy oraz hasło, a następnie potwierdzić wcześniej podanego maila i uzupełnić formularz. Podany email oraz hasło są danymi dostępowymi do portalu bazakierowcow.pl Informacje dotyczące dalszego postępowania dostępne są w opisie każdej oferty.