Ubezpieczenia

Każdy kierowca powinien się zabezpieczyć przed zdarzeniami, które mogą przytrafić się każdemu kierowcy, a przed którym nie chroni zwykłe OC czy też AC. Istnieją ubezpieczenia dedykowane wyłącznie dla kierowców. Analizujemy dostępne oferty na rynku i poszukujemy dla Was ofert, które w sposób szczególny będą chronić kierowców (zawłaszcza zawodowego).

Każdy przedsiębiorca boryka się z odpowiednim doborem ubezpieczenia dedykowanych dla firm transportowych. Odpowiedzialny Przedsiębiorca to ubezpieczony Przedsiębiorca. W dzisiejszych czasach każdy Przedsiębiorca powinien mieć odpowiednio zabezpieczony biznes, a tylko odpowiedni zakres ubezpieczenia może ochronić biznes.

Szkolenia

Bazakierowcow daje możliwość zapisania się na kursy prawa jazdy, a także na szkolenia dla kierowców zawodowych. Specjalne programy/projekty dla osób chcących zrobić prawo jazdy lub kursy zawodowe – zwrot części środków na szkolenia do 30%, 50% a nawet do 100%!

Oferty Pracy

Wiemy, że znalezienie odpowiedniego pracownika i poszukiwanie pracy jest procesem długotrwałym i stresującym. Bazakierowcow.pl wykorzystuje możliwości technologiczne, aby pomagać w znalezieniu odpowiedniej pracy na stanowisku kierowcy, dzięki publikacji ofert pracy przez firmy transportowe.